Ofiste geçirdiğiniz bir gün içerisinde size ne kadar çok kırtasiye malzemesinin eşlik ettiğini bir düşünün. Masanızda delgeç ve zımba. Sağ tarafta bir kalemlik ve içerisi rengarenk kalemler ile dolu. Hemen önünüzde takvim ve küçük notlar almanız için tasarlanmış bir küp notluk. Ataç, kıskaç ve bloknotlar da masanızda hem çalışmalarınızı kolaylaştırıyor hem de masanızı dekore ediyor. Yani aslında tüm gününüz kırtasiye malzemeleri içerisinde geçiyor.

Böyle bir çalışma ortamında kırtasiye malzemelerinin sizin için büyük bir aşka dönüşmesine şaşırmamak lazım. Kimileri için kırtasiye aşkı ilkokul yıllarında başlıyor. Ancak çok sayıda kişi çalışma hayatına başladığında bu büyük aşkı keşfedebiliyor.

Ne kadar çok kaleminiz veya defteriniz olursa olsun, her daim yenisine ihtiyaç duyuyorsanız, siz de bu aşkı doyasıya yaşıyorsunuz demektir. Kırtasiye gördüğünüzde birkaç parça ürün satın almaktan kendinizi alamıyorsanız, en azından içeriye girip ne var, ne yok diye bakmadan geçip gidemiyorsanız bu aşk sizi de kuşatmış demektir. Aşk güzeldir, kurtulmaya çalışmak yerine doyasıya yaşamak lazım.
Bu aşkı daha da derin yaşamak isteyenler interneti keşfediyor. Bir başka deyişle en zengin kırtasiye malzemesi çeşidine internetten ulaşabileceklerini fark ediyor. Bu sayede kendileri için özel olan pek çok ofis malzemesini, kırtasiye ürünlerini online olarak kolaylıkla bulabiliyor.

Kırtasiye Aşkı